NOVINKY

Rok utekl jako voda a naše táborová parta se opětovně sešla v rekreačním středisku Luka v Podhradí na dalším ročníku letního bull kempu (LBK). Tentokrát na tábor dorazila poprvé i naše odchovankyně Mia (Alexandra Cahill Bulleague), která si tam našla spoustu nových kamarádů a dokonce získala titu Mazlík tábora.

Za katastrofálního nepříznivého počasí Adámek složil svou 6. zkoušku, a to vytrvalostní AD na 20 km dle mezinárodniho zkušebniho řádu navíc s fantastickým časem 1hod 23 minut, kdy poslední kilometry naprosto s přehledem stíhal tempo německých ovčáků.

Adámek se se svým pánečkem opravdu nenudí. V září se zúčastnil závodu HARD DOG RACE v Opatově. Hard Dog Race je překážkový závod, který absolvují pes a jeho majitel. Společnými silami musejí překonat speciálně sestavené překážky, hromady bahna, litry vody a někdy trpké kopce. Trasa byla dlouhá 6,5km a Adámek se svým pánečkem zvládnul všech 16...

Mia (Alexandra Cahill Bulleague) absolvovala zdravotní testy s výbornými výsledky, získal a certifikát zdraví 1. stupně a zařadila se mezi chovné fenky. Výsledek genetického testu z krve u Labokolinu na zvýšené riziko paralýzy hrtanu je LP clear. Gratulujeme!

Adámek (Adam Dalgliesh Bulleague) absolvoval zdravotní testy s výbornými výsledky, získal certifikát zdraví 1. stupně a zařadil se mezi chovné psy. Aktuálně také čekáme na výsledek genetického testu na paralýzu hrtanu (LP) a také na DNA profil. Gratulujeme!

Už po osmé jsme se na konci června zúčastnili letního bull tábora, tedy sranda akce již ustálené party kamarádů s několika nováčky. Celý tábor se nesl v duchu tématu scifi. Nejen karneval, ale i uvítací párty, názvy jednotlivých disciplín byly inspirovány vesmírem. Takže tentokrát pejsci soutěžili např. v disciplíně start rakety, roj meteorů,...