NAŠI ODCHOVANCI

Adámek je všestranný sporťák a pracant, který jde do všeho srdcem a s velkým nadšením. Doslova překypuje energií. Miluje vodu, od malička je výborný plavec. Přirozený aportér. Spíše než ve výstavním kruhu ho potkáte na cvičáku, na obranách nebo na stopách. Na coursingu dokáže porazit ovčáka, bez problému odtahá mnohakilometrový dogtrek. Je uchovněný, plně testovaný a v roce a půl složil zkoušku ZOP a canisterapeutické zkoušky.

Oshík je kus mohutného chlapa, který žije v Košicích. Je to velký pohodář. Oshík splnil podmínky chovnosti na Slovensku.

Indy je kastrovaná pohodářka žijící v Holandsku. Od malička navštěvuje kurzy poslušnosti. Miluje hru s ostatními psími kamarády na pláži. Se svými pánečky si užívá i plavbu na člunu. Plavat však nemá potřebu, přestože má vodu tak blízko.

Mia je neunavitelný, snadno obnovitelný, akumulovaný zdroj energie. Od malička miluje psy, za každým se žene, před každým si lehá na záda (nejradši po dešti). Když za psem nemůže, dožaduje se toho štěkáním. Na vodě se jí nejvíc líbí kačenky, plavání příliš neholduje, ale v zápalu hry s jinými psy vběhne do vody bez přemýšlení. Mia je plně testovaná uchovněná fenka, přestože štěňátka v plánu nemá.

Arynka je zřejmě nejklidnější ze všech štěňat z našeho vrhu A. Žije na vesnici v krásné přírodě Bílých Karpat společně s kocourem. Nejraději má procházky okolní přírodou. Lovecký pud teriéra se v ní nezapře. Ráda se učí různým trikům, ale taky se umí tvrdohlavě postavit hlavu.