Letní bull kemp 2020

16.07.2020

Rok utekl jako voda a naše táborová parta se opětovně sešla v rekreačním středisku Luka v Podhradí na dalším ročníku letního bull kempu (LBK). Tentokrát na tábor dorazila poprvé i naše odchovankyně Mia (Alexandra Cahill Bulleague), která si tam našla spoustu nových kamarádů a dokonce získala titu Mazlík tábora.

Specialitou tohoto ročníku bylo soutěžení v týmech, což táboru dodalo navíc jakýsi prvek větší spolupráce v rámci týmů a zároveň hecování a rivality mezi jednotlivými týmy navzájem.

Samozřejmě celý tábor byl laděn tématicky, tentokrát seriálově. Sbírali jsme např. placky Bullwatch, Teorie bull třesku apod. Párty byla věnovaná seriálu Nemocnice na kraji města (když už všichni máme ty roušky). Novinkou byl hospodský kvíz, který prověřil všechny týmy ze znalostí seriálů, herců, znělek, seriálových psů apod. Kdo nevyhrál v seriálovém kvízu, mohl své znalosti ukázat při rumové degustaci, kde bylo úkolem po ochutnání zamaskované lahve poznat správný druh rumu. Ani letos jsme si nenechali ujít bull tombolu a také dražbu bull věciček ve prospěch Bullterrier Rescue Slovakia. Zlatým hřebem tábora samozřejmě byl seriálový karneval. Masky byly tak jako každý rok skvělé, k vidění zde byl např. Simpsoni, Alf, Pat a Mat, Pokémoni, Casper, sestra Ina a doktor Sova z Nemocnice na kraji města, dva z tanku a pes a také Houlihanová, Klinger, Radar a polní sanitka ze seriálu MASH 4077.

Samozřejmě spousta her a zábavy byla připravena zejména pro pejsky, soutěžit mohli v coursing sprintu, v tuneliádě, v agility běhu, v pamlskové dráze (za miníky vyhrál věčně hladový Miky). Disciplína Mlsný jazýček se zase nejvíc líbila naší Hipince, kterou nerozhodila ani zpomalovací silikonová miska, ani řepa, kterou jedla poprvé v životě a očividně jí chutnala, protože tuto další "žravou" disciplínu vyhrála za miníky právě ona. Krásný byl i výlet do nedalekých Uherčič, kde jsme pejsky unavili procházkou zámeckým parkem a přilehlým okolím.

Tábor byl prostě opět skvělý. Všichni jsme byli moc rádi, že se tábor mohl konat a nezabránila v tom ani korona. Všichni už se těšíme na další ročník.