NOVINKY

V sobotu 2.2.2019 jsme při příležitosti mezinárodní výstavy Duocacib uspořádali takový minisraz našich "áček". Setkali jsme se s Arynkou, Miou a Adámkem. V neděli pak Adámek a Arynka absolvovali svod. Děkujeme všem majitelům za příjemně strávený den.

PF 2019

21.12.2018

Všem našim štěňátkům a jejich rodinám a také všem našim kamarádům, známým a těm, co nám fandí, přejeme příjemné prožití vánočních svátků a do dalšího roku zejména zdraví a úsměv na tváři.

Hippie absolvovala úspěšně v červenci 2018 opakované vyšetření srdce doppler a stejně tak vyšetření moči UP/UC s výsledkem 0,13, čímž splnila podmínky Klubu anglického bulteriéra pro udělení certifikátu zdraví 2. stupně. Oba naši psi jsou tedy nyní držitelé tohoto certifikátu, z čehož máme velkou radost.

Ani v roce 2018 jsme nevynechali letní bull tábor. Konal se opět v Podhradí nad Dyjí v rekreačním středisku Luka. Zúčastnili jsme se tábora už posedmé a opět jsme my i naši klabáčci zažili spoustu srandy, vyzkoušeli jsme si některé nové disciplíny (např. dogfitnes), zopakovali si některé již tradiční disciplíny (např. zabíjení balonků, minové pole...