Poslední volný pejsek

16.05.2018

Z našeho vrhu A máme volného posledního kluka. Ostatní raubíři již své budoucí pánečky našli a ti už doma zahájili pilné přípravy na příchod psího miminka.
K rezervaci tedy zbývají nádherný žíhanobíly chlapeček Adam Dalglish Bulleague. 

Adámek je PLL clear a LAD clear a má vyšetření sluchu s výsledkem +/+ (oboustranně slyšící). Je to velmi kontaktní, hravý, veselý a milý pejsek.

Adámek je extrémně čistotný, již dlouho se nám doma ani nevyčůral, ani nevykakal, naopak když ho doneseme v náručí na trávu ven, vykoná svoji potřebu okamžitě. Rád si hraje, zajímají ho všichni lidi, všichni pejsci a večer si strašně rád lehne na gauč a spinká, zatímco my koukáme na televizi. 

Všechna naše štěňátka jsou odchována s láskou a maximální (tj. prvních 6 týdnů nepřetržitou 24 hodinovou) péčí v domácích podmínkách v bytě za běžného chodu domácnosti (puštěná TV, vysavač, vrtání, bouchání při rekonstrukci bytu nad námi apod.). jsou socializována spoustou návštěv včetně dětí. Štěňátka absolvovala několik jízd autem.

Do nových domovů všechna štěňátka dostanou:

  • písemnou kupní smlouvu,
  • kopie rodokmenů obou rodičů,
  • kopie zdravotních vyšetření obou rodičů,
  • mezinárodní očkovací průkaz (pet pas),
  • originál výsledku vyšetření sluchu štěňátka,
  • mnou vlastnoručně sepsanou brožurku Vaše Naše štěňátko, ve které jsem se snažila popsat naše vlastní zkušenosti s bulíky a tipy týkající se přípravy na štěňátko, převozu štěňátka domů, aklimatizační fáze v novém domově a též krmení, péče, doporučených hraček apod.
  • startovací výbavičku, která obsahuje do začátku granulky, na které jsou štěňátka u nás zvyklá, kvalitní hračku značky Kong, deku (s dekorem bulíčků) napachovanou maminkou a sourozenci, obojek, vodítko, pinzetu na klíšťata, sáčky na hovínka a veledůležitou knihu o výchově bulíků od Jane Killion - Jak trénovat nemožného psa, aneb I prasátka mohou létat.

Odběr je možný ihned, štěňátka jsou narozená 9. 3. 2018 a jsou tedy již ve věku, kdy začínají mít potřebu individuální pozornosti a péče.

Více o tomto vrhu se dočtete a více fotek naleznete zde.

Kontakt: +420 604 916 249 (volejte, ne sms), nebo e-mail olga.drozdova@email.cz, popř. přes poptávkový formulář. Nepište SMS. Štěňátko opravdu stojí za zavolání, přece jen máte zájem o živého tvora, který vám bude dělat v životě společníka a dávat svoji lásku, ne o kus nábytku. Pokud budete psát e-mail, tak se nám v něm prosím trochu představte, ať víme, s kým máme tu čest, kde bydlíte, zda máte další zvířata, zda máte zkušenosti s bulíkem, k jakým účelům si pejska pořizujete apod. Vězte, že i Vy, pokud byste měli někdy někomu prodávat vlastní vlastnoručně vypiplaná a vymazlená štěňátka, byste o zájemcích chtěli znát spoustu informací, abyste měli jakous takous jistotu, že štěňátko půjde do dobrých rukou a že se bude mít skvěle.

Upozornění pro zájemce: Součástí smlouvy je ZÁKAZ CHOVU BEZ PP A ZÁKAZ PSÍCH ZÁPASŮ.