Poslední holčička a kluk k rezervaci

21.04.2018

Z  našeho vrhu A máme k rezervaci poslední holčičku a kluka. Ostatní raubíři již své budoucí pánečky našli a ti už doma zahájili pilné přípravy na příchod psího miminka. 
K rezervaci tedy zbývají tato nádherná žíhanobílá štěňátka: 

  • Audrey Woods Bulleague
  • Adam Dalglish Bulleague

Obě štěňátka jsou PLL clear a LAD clear a mají vyšetření sluchu s výsledkem +/+ (oboustranně slyšící). Jsou velmi kontaktní, hraví a veselí.

Štěňátka jsou odchována s láskou a maximální (tj. prvních 6 týdnů nepřetržitou 24 hodinovou) péčí v domácích podmínkách v bytě za běžného chodu domácnosti (puštěná TV, vysavač, vrtání, bouchání při rekonstrukci bytu nad námi apod.). jsou socializována spoustou návštěv včetně dětí. Štěňátka absolvovala několik jízd autem.

Do nových domovů všechna štěňátka dostanou:

  • písemnou kupní smlouvu,
  • kopie rodokmenů obou rodičů,
  • kopie zdravotních vyšetření obou rodičů,
  • mezinárodní očkovací průkaz (pet pas),
  • originál výsledku vyšetření sluchu štěňátka,
  • mnou vlastnoručně sepsanou brožurku Vaše Naše štěňátko, ve které jsem se snažila popsat naše vlastní zkušenosti s bulíky a tipy týkající se přípravy na štěňátko, převozu štěňátka domů, aklimatizační fáze v novém domově a též krmení, péče, doporučených hraček apod.
  • startovací výbavičku, která obsahuje do začátku granulky, na které jsou štěňátka u nás zvyklá, kvalitní hračku značky Kong, deku (s dekorem bulíčků) napachovanou maminkou a sourozenci, obojek, vodítko, pinzetu na klíšťata, sáčky na hovínka a veledůležitou knihu o výchově bulíků  od Jane Killion - Jak trénovat nemožného psa, aneb I prasátka mohou létat.

Odběr je možný ihned, štěňátka jsou narozená 9. 3. 2018 a jsou tedy již ve věku, kdy začínají mít potřebu individuální pozornosti a péče.

Více o tomto vrhu se dočtete a více fotek naleznete zde.

Kontakt: +420 604 916 249 (volejte, ne sms), nebo e-mail olga.drozdova@email.cz, popř. přes poptávkový formulář. Nepište SMS. Štěňátko opravdu stojí za zavolání, přece jen máte zájem o živého tvora, který vám bude dělat v životě společníka a dávat svoji lásku, ne o kus nábytku. Pokud budete psát e-mail, tak se nám v něm prosím trochu představte, ať víme, s kým máme tu čest, kde bydlíte, zda máte další zvířata, zda máte zkušenosti s bulíkem, k jakým účelům si pejska pořizujete apod. Vězte, že i Vy, pokud byste měli někdy někomu prodávat vlastní vlastnoručně vypiplaná a vymazlená štěňátka, byste o zájemcích chtěli znát spoustu informací, abyste měli jakous takous jistotu, že štěňátko půjde do dobrých rukou a že se bude mít skvěle.

Upozornění pro zájemce: Na strohé anonymní dotazy typu "cena?", bez pozdravu, jména neodpovídáme, tyto nás spíš uráží. Stejně tak nemáme v nabídce štěňata bez PP, takže tento dotaz si také můžete rovnou ušetřit. Vězte, že se snažíme jednat se všemi zájemci slušně a totéž očekáváme i od zájemců - potenciálních budoucích pánečků našich miminek.  Závěrem upozorňujeme, že součástí smlouvy je ZÁKAZ CHOVU BEZ PP A ZÁKAZ PSÍCH ZÁPASŮ.