Letní bull tábor 2019

12.07.2019

Už po osmé jsme se na konci června zúčastnili letního bull tábora, tedy sranda akce již ustálené party kamarádů s několika nováčky. Celý tábor se nesl v duchu tématu scifi. Nejen karneval, ale i uvítací párty, názvy jednotlivých disciplín byly inspirovány vesmírem. Takže tentokrát pejsci soutěžili např. v disciplíně  start rakety, roj meteorů, průlet červí dírou, oběžná dráha, návrat modulu, poznej hvězdu apod. 

Novinkou byl vtipný trojboj, kdy jsme museli co nejrychleji dostat z čela čtvereček ledové čokolády do pusy pouze za pomoci mimických svalů nebo udělat nejvíce kroků na krokoměru pohybem hlavy. K tomu se přidaly jako další novinka něco jako bobříci. Takže kdo chtěl, mohl od 10 do 18 hod držet každý den bulíka mlčení (a to bylo na ukecaném táboře, kde mluvíte na psy, docela těžká disciplína, která se povedla málokomu), bulíka odvahy (noční bojovka), bulíka slušňáka (nesmělo se mluvit sprostě). Největší úspěch měl ovšem bulík naruby, kdy holky mohly bojovat o odznak tím, že se převlékly za kluky a naopak kluci za holky. Opět 8 hodin denně. 

Karneval se letos posunul kvalitou snad ještě dále než v minulých letech. A to si vždycky říkáme, že lepší už to být nemůže. Téma scifi, fantasy je dostatečně široké. Sešly se nám tedy masky - Hvězdné války, Predátor, Futurama, Návrat do budoucnosti, Akta X, Batman, Muži v černém a Hunger Games v našem podání. 

Fotografie z tábora jsou k vidění zde