Březost potvrzena!

08.02.2018

Hippie čeká začátkem března štěňátka. Začínáme se připravovat a těšit na náš první vrh, který se narodí v první polovině března. Tatínkem štěňátek je nádherný červený pes s bílými znaky pocházející z Anglie - Bullyon Redefining Measure with Khlolander (Kobi). Kobi je mohutně stavěný se silnými kostmi, s mohutnou širokou hlavu, má rovné záda i dobré zuby. Viděla jsem jej na vlastní oči viděla v září 2017 v Coventry, kde v soutěži týmů získal pro anglický tým od obou rozhodčích plný počet bodů v kategorii psů pod dva roky. Kobi je zdravotně testovaný, PLL clear, měří 37 cm a má úžasnou povahu a výstavní temperament - je veselý, živý, neúnavný, ale zároveň přátelský pes, který se rád přitulí a nechá se hladit.

Štěňátka budou vymazlená, odchovaná doma (v bytě) za běžného chodu domácnosti, samozřejmě budou čipovaná, očkovaná, odčervená, budou PLL clear (po obou rodičích) a budou mít vyšetření sluchu.

Máte-li zájem o štěňátko z tohoto zajímavého zahraničního spojení, prosím kontaktujte nás buď emailem (info@bulleague.cz) nebo na facebooku (Olga Bulleague Drozdová).